SVĚT KNIHY 2016

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Saša Rusevský Saša Rusevský a poslední změna je stará 2 roky, 6 měsíců.

• Autor
    Saša Rusevský
    Saša Rusevský
    Správce

Jak již je čtenářům XB-1 známo, i na letošním Světě knihy na Výstavišti v Praze – Holešovicích najdete stánek tohoto časopisu.
    Letos bude samozřejmě ještě lepší než loni a předloni, a také letos jest spolupořadatelem náš spolek.
    Pro členy spolku je připraven vstup zdarma – doporučuji domluvit vše potřebné nejlépe se mnou dopředu.
    PROGRAM VELETRHU

scippio
    Moderátor

Tak jako rok předtím mám opět v plánu se stavit a vstup zdarma by se hodil… aspoň by zbylo více peněz na XB-1 :)

Já určitě také dorazím! Když bude volňas, budu potěšená, když to neklapne, též se zlobit nebudu, za kulturu mi platit nevadí. :-)

Saša Rusevský
    Saša Rusevský
    Správce

Ti kdo si předplatili na eshopu XB1FANS dostanou volňásek s XB-1 5/2016.
    Ti z členů (nyní 2 výše uvedení), kteří mi napsali / napíší do pondělka 9.5.2016 obdrží lupen poštou.
    Hezkej víkend
    :-)

scippio
    Moderátor

Jako do dneška? Již píši :) Mám poslat adresu na e-mail? Raději jí posílám… :)

Díky, úžasné. Dokonce se tam kromě soboty dostanu i ve čtvrtek, těším se jak malej jarda. :-)

Pavel
    Účastník

Možná se tam v sobotu taky dostanu, doufám, že XB-1 5/2016 s volňáskem do té doby dorazí do mojí schránky. Přijde s časopisem i klubový 1/4-letník ?
    Nebo později samostatně ? Těším se, snad to vyjde. Chtěl bych se zúčastnit i Martinova poodkrývání edičních plánů… :-)

Saša Rusevský
      Saša Rusevský
      Správce

XBčka odešly spolu s volňáskem do schránek toto pondělí, objednané lístky v úterý (jeden opozdilec ve středu)……těšíme se na viděnou… 😉

Saša Rusevský
    Saša Rusevský
    Správce

Pavel
    Účastník

Veletrh jsem navštívil, potřásl si pravicí a v příjemné atmosféře prohodil pár slov s pány Šustem a Rusevským.
    V přilehlém sále jsem pak navštívil avizované seznámení s novinkami z úst Martina Šusta v naději, že se dozvím něco, o čem ještě nevím. Dozvěděl – několik opravdu senzačních pecek ! Nebudu tady prozrazovat, nevím, co z toho je „důvěrné“ :-).
    Máme se na co těšit. I u titulů, o kterých jsem věděl, jsme bohatší o zajímavé podrobnosti k vydání, grafické návrhy atp. Čili akce bohatě splnila moje očekávání, přestože musím počítat s větší útratou, půjdu v mnoha případech i do nových vydání knih, které doma mám. Někde prostě nelze odolat. Je znát, že ty knihy s láskou připravují lidi, kteří mají žánrové knížky fakt rádi. A na akci bylo více lidí, než jsem očekával.
    Nečekal jsem absenci některých žánrových vydavatelů na veletrhu, o to příjemnější bylo navštívit stánek „našeho“ XB-1 :-).
    Díky za volňáska, cesty z Budějc nelituji.
    Pavel M.

Taky jsem se vypravila, bylo to báječné, útrata přesáhla dva tisíce (ajajaj), zážitků přemnoho, přednášky skvělé! taky musím pochválit XB-1 stanoviště!

Saša Rusevský
    Saša Rusevský
    Správce

Moc děkujeme :-)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.