Povídky s XB-1 jako e-book

Úvodem… Členská sekce Klubová hlásná trouba Povídky s XB-1 jako e-book

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Michal Erhardt a poslední změna je stará 2 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • #568

  Lukáš
  Účastník

  Bylo by možné, vydávat povídky s časopisu XB-1 jako e-book? Osobně mám s převodem do elektronické formy zkušenosti a několik povídek už mám pro svou osobní potřebu převedeno.

 • #581

  scippio
  Moderátor

  To by mohlo být zajímavé. Hlavně při cestování, kdy je každý gram problém. Člověk si může ve čtečce vzít hodně XB-1 sebou :) … Možná by členové xb-1 fans mohli dostávat ještě elektronickou verzi navíc k tištěné 😉

  • This reply was modified 2 roky, 1 měsíc by  scippio.
 • #587

  Michal Erhardt
  Účastník

  To nie je zlý nápad. Ja by som uvítal zasielanie klubového časopisu v elektronickej verzii, nakoľko dodnes som žiadne číslo poštou nedostal. Netuším či vôbec nejaké číslo vyšlo (okrem nultého, ktoré som dostal spolu s XB-1). S elektronickou verziou by odpadli problémy s poštou hlavne smerom na Slovensko (zisťujem totiž, že poštový styk SR – ČR je z nejakého dôvodu dosť problematický). Neviem však koľko ďalších členov okrem mňa má XB-1 fans na slovensku (snáď nie som jediný :)). Popremýšľajte o tom. Ďakujem.

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.